Lycée Français Anne de KievLycée Français Anne de Kiev

Позакласні види діяльності

 

Позакласні види діяльності у 2016-2017 навчальному році розпочнуться у понеділок 3 жовтня 2016 року.

Деякі клуби мають обмежену кількість місць.

Щоб дати можливість усім учням займатися якимось видом діяльності, кожну дитину можна буде записати максимально на 2 клуби (не враховуючи групу продовженого дня та виконання домашнього завдання).

Ви завжди можете записати дитину на клуб виконання домашнього завдання (допомога у виконанні домашнього завдання, франкомовні види діяльності) чи в групу продовженого дня (різні види діяльності, адаптовані до віку дитини). Обов’язковим правилом є дотримання розкладу закінчення занять, дітей необхідно забирати одразу після закінчення клубу.

Ми пропонуємо учням наступні клуби:

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ТЕТЯНА МЕЛЬНИЧУК (Мова: французька)

Педагогічний проект : Розвиваємо уяву учнів у невимушеній спокійній атмосфері. Впродовж року майстриня навчить учнів різним технікам (чорнила, колаж, гуаш…) та різним темам (глибина кольору, світло і тінь…).

ТАНЦІ ОЛЕНА ВИВОЛЬНЮК (Мова: українська/російська)

Педагогічний проект : Навчитися розвивати координацію рухів, щоб краще володіти своїм тілом. Учні вивчають базові елементи класичного, традиційного та сучасного танцю.

ТАНЦІ / ГІМНАСТИКА ОЛЕНА ВИВОЛЬНЮК (Мова: українська/російська)

Педагогічний проект :  Навчитись розвивати координацію рухів та музикальні навички через гру. Пропонуються вправи на імітацію (міст, дерево, літак, зірочка та ін.), а також базові вправи класичного танцю та гімнастики (колесо та ін.).

КАРАТЕ ВАДИМ СЕМЕНЕНКО (Мова: українська/російська)

Педагогічний проект : Тренувальні вправи на розвиток сили, спритності, координацію рухів, розтягнення, а також розвиток віри в себе і свої сили. Набуття навичок самозахисту, що включає в себе бойове мистецтво карате (уникати атаки, способи уникнення лінії атаки, використання сили супротивника проти нього самого)

УМІЛІ РУЧКИ – ОЛЕНА ВИВОЛЬНЮК (Мова: українська/російська) або ЄКАТЕРИНА ДУБОВА 

Педагогічний проект  : Творчо збагатити дитину, сприяти її розвитку та самостійності через малювання, виготовлення дрібних предметів, наклеювання… Розвивати моторику дитини в процесі розглядання, дотику та маніпулювання новими матеріалами.

ПИСАНКА ТЕТЯНА МЕЛЬНИЧУК (Мова: французька)

Педагогічний проект  : Навчити дітей української техніки писанкарства, що полягає у розмальовуванні яєць за допомогою воску.

ФЕХТУВАННЯ НАТАЛІЯ КОНРАД (МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ, ЧЕМПІОНКА СВІТУ 2003) та ТЕТЯНА САВЧЕНКО (МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ) Мова : французька та українська/російська

Педагогічний проект  : Навчити учнів техніці фехтування. Застосовуючи різні методики атаки супротивника, розвинути особисті якості учнів: розум, ввічливість, власну думку, уяву, фантазію ті ін. Мета клубу – підготувати учнів до змагань з фехтування. Увага! Спортивне вбрання батьки мають придбати за власні кошти (приблизно 1000 гривень).

РОСІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ –  ОКСАНА ЛЕУТА (МОВА: російська та французька)

Педагогічний проект : Цей клуб створено для учнів, які зовсім не володіють російською мовою. У групі початківців учні вивчатимуть сцени повсякденного життя, лічилочки для набуття навичок усного спілкування. У групі середнього рівня (учні, які трохи володіють російською мовою) робота спрямовується на підтримання та покращення уже набутих знань, а також на збільшення словникового запасу. Планується розвиток читання та письма, в залежності від рівня групи, але основний акцент робитиметься на усному мовленні.  

ФРАНЦУЗЬКА МОВА ДЛЯ НЕФРАНКОМОВНИХ УЧНІВ ОЛЕСЯ СЕРГІЄНКО (Мова: французька)

Педагогічний проект : Вивчаючи віршики, лічилочки, учень покращує знання з французької мови, що дає йому змогу краще вчитися в класі. Керівник клубу звертає особливу увагу на лексику, яку вчитель використовує під час занять.

МУЗИКА ОЛЕНА НЕДЕРІЦА  (Мова: французька)

Педагогічний проект : Розвиваємо музикальний слух, слухаємо музику, граємо в музичні ігри, вивчаємо музичні інструменти. Ознайомлення з уривками з відомих класичних творів.

ШАХИ ОЛЕКСАНДРА ОНОКІЄНКО (Мова: англійська та українська/російська)

Педагогічний проект : систематичні заняття шахами, сприяння розвиткові логічного мислення, самостійності, дисциплінованості, взаємоповаги, відповідальності перед собою та колективом,формуванню у дітях якостей творчої особистості.

ОРИГАМІСВІТЛАНА КУЛАКОВА (Мова: англійська та українська/російська)

Педагогічний проект : Вивчаємо японську техніку складання паперу. В процесі гри та відпочинку учні вчаться створювати витвори мистецтва шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Вони комбінують їх багатьма способами й створюють із аркушів паперу складні фігури (тварини, коробочки та ін.).

КВІЛІНГСВІТЛАНА КУЛАКОВА (Мова: англійська та українська/російська)

Педагогічний проект: діти виготовляють плоскі або об’ємні композиції зі скручених у спіралі смужок паперу (фото).

БРАЗИЛЬСЬКІ БРАСЛЕТИ – СВІТЛАНА КУЛАКОВА (Мова: англійська та українська/російська) 

Педагогічний проектплетіння браслетів стимулює креативність у дітях, даруючи їм можливість розважатися. Сьогодні плетіння браслетів з різнокольорових ниток знову дуже популярне і не має вікових обмежень (фото) .

CПОРТИВНІ БАЛЬНІ ТАНЦІКАТЕРИНА РУБЦОВА (Мова: англійська та українська/російська)

Педагогічний проект : курс має на меті навчити дітей від 6 до 15 років спортивним бальним танцям з можливістю у майбутньому брати участь у різноманітних змаганнях.

  • Європейські танці: вальс, танго, Віденський вальс.
  • Латиноамериканські танці: ча-ча-ча, самба, румба, джайв.

Заняття проводять професійні танцюристи, лауреати національних та міжнародних конкурсів (фото).

КЛУБ ДЕФІЛЕ МОД ТЕТЯНА ДОБРУНОВА (ПРЕДСТАВНИК АСОЦІАЦІЇ ДИТЯЧОЇ МОДИ УКРАЇНИ) (Мова: англійська та українська/російська)

Педагогічний проект : підготовка учнів до участі у показах мод (театральне мистецтво, сценічного руху, тримання осанки), підготовка показів мод до свят (фото) .

Lycée Français Anne de Kiev.    21 rue Lypynskogo 01030 Kiev  Tel :+380 44 200 19 93. Courriel : proviseur@lyceeadk.com